Η Goldensites στα πλαίσια της ανάπτυξής της ψάχνει νέο προσωπικό. Με χαρά θα δεχθούμε το βιογραφικό σας και ελπίζουμε να γίνετε και εσείς μέλος της ομάδας μας. Τα βιογραφικά σας επίσης μπορείτε να τα στείλετε και στο cv (at) goldensites (.) gr

Career

Περιγραφή:

Ζητείται CS-Cart Developer

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση PHP,Javascript,HTML,CSS
  • Γνώση Photoshop ή άλλων Ιllustrator προγραμμάτων (Adobe κ.λπ.)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Στείλε μας το βιογραφικό σου !

    Career

    Περιγραφή:

    Ζητείται Web Developer – Designer

      Career

      Περιγραφή:

      Ζητείται Digital Marketing Specialist για διαχείριση ιστοσελίδων, social media και τεχνική υποστήριξη γραφείου.

      • Digital marketing (facebook adv, e-mail newsletter)
      • Γνώση Google AdWords, SEO, Google Analytics
      • Άριστη γνώση Η/Υ, ειδικά internet, Ms Οffice και Photoshop ή άλλων Ιllustrator προγραμμάτων (Adobe κ.λπ.)
      • Εμπειρία στη διαχείριση on-line campaigns

        Call Center

        Περιγραφή:

        Η Goldensites, εταιρία παροχής Web υπηρεσιών, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση τμήματος επικοινωνίας πελατών.

        Περιγραφή θέσης:

        • Τηλεφωνική επικοινωνία σε υπάρχων πελατολόγιο (όχι Πωλήσεις)
        • Καταχώρηση Δεδομένων και στοιχείων επικοινωνίας σε CRM
        • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
        • Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά και με απόλυτο επαγγελματισμό
        • Εύρεση πληροφοριών καταλόγου Online

        Προσόντα:

        • Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
        • Απόφοιτοι λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης κατά προτίμηση απόφοιτοι τμήματος Marketingκαι Επικοινωνίας
        • Εμπειρία σε γνώσεις Marketingκαι Διαφήμισης επιθυμητή
        • Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρίες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας) επιθυμητή
        • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
        • Άριστη χρήση Η/Υ

        Παροχές:

        • Σταθερός μισθός, ασφάλιση και Bonus Παραγωγικότητας
        • Πενθήμερη full ή/και part-time απασχόληση, σταθερό ωράριο
        • Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση

        Οι υποψήφιοι/ες οι οποίοι ενδιαφέρονται για τη θέση εργασίας παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους ηλεκτρονικά